haftalık burç yorumları

haftalık burç yorumları Plüton’un uyumsuzluğu ile, kişiliğiniz ve inancınız ön plana çıkacaktır. Egonuzun radikal bir değişim sürecine girme ihtiyacı olduğunu anlayacaksınız. Diğer taraftan, Merkür sizi düşünmeye davet ediyor çünkü odaklanma konusunda bazı zorluklar çekeceksiniz. Biraz içselleşme ruhunuzun boşalmasını sağlar burçlar… rahatlarsınız ! Sükunet size iyi gelecektir… Merkür sizi düşünceye davet ettiğinden, elinizde olanlara konsantre olmak için biraz daha geri adım atabilirsiniz. Bir kaç ay, Satürn sizi daha sabırlı, alçak gönüllü ve disiplinli olmaya zorlayacaktır. Biraz (özellikle) sancılı olsa bile bir şeyleri yapmak için zaman harcamayı bilin. Kendinizi daha çok coşkulu hissedeceksiniz.

burç yorumları haftalık İşte karanlığın ve tereddütlerin dışına çıkmak için mükemmel bir zaman. Yıldızın üstü alev gibi parlıyor, bu sizsiniz ! Değer kazanmamanızın, kendinizden ve niteliklerinizden bahsetmenin doğru zamanı. Şu anda yaratıcılığınız tam büyüme döneminde ve böylelikle oldukça fazla memnuniyet yaşayacaksınız. Nefes almaya vakit ayırın, etkili bir şekilde kazanan siz olacaksınız. Bu hafta rüzgar arkanızdan esecektir ve oldukça formda olacaksınız. Uranüs ile gelen yeniliği kabul edin çünkü mevcut durumunuzu iyileştirmeniz için size destek olacaktır. Yaşamınızda neleri değiştirmeniz gerektiğini ve zorlukların kaybolduğunu göreceksiniz. Bir çeşit koruma altına gireceksiniz, çünkü Jüpiter’in uyumu sizi şansa taşıyacak ve her şey daha kolay gelecektir : fırsatlar, kolaylıklar, ilahi yardımlar. Şu anda sizi işe iten ve faaliyetlerinizde size destek olan insanları fark edebiliyor musunz? Güneşiniz ile uyum içinde Mars’ın yardımını kabul edin.

günlük ve haftalık burç yorumları Moraliniz üst seviyede olacak, ve geleceği parlak bir gün ışığı altında göreceksiniz. Bu dönem rüzgar arkanızdan esecektir ve oldukça formda olacaksınız, bütünüyle pozitif bir hale bürüneceksiniz ! Aynı zamanda, kendinizi daha değerli kılmak için tüm niteliklerinizi öne sürün. Uyumsuz halde Plüton ile, bugüne geçmiş deneyimlerden gelmiş şemalar üzerinde işlediklerinizi gerçekleştireceksiniz. Mevcut zamanda mutlaka bir geriden emin adımlarla ilerlemelisiniz. Biraz geri çekilme size iyi gelecektir… Burcunuzda uyum içindeki Mars, motivasyonunuzu kontrol etmenizi sağlar, bir çok alanda kendinizi göstermenizi ve rekorları kırmanızı sağlayacaktır ! Neptün’ün uyumu sayesinde, biraz hayal kurmaya ihtiyacınız olacak, mevcut bazı işlerden vazgeçeceksiniz. Eğer maddi durumunuz el veriyorsa, bir tatile çıkabilirsiniz?