günlük burç yorumu

günlük burç yorumu Uyumlu Plüton ile, ikinci bir nefes bulacaksınız, şaşırtıcı bir içsel güç, ve ayrıcalıklı bir çekicilik, sarsılmaz bir inanç. Bu dönem kendinize pay çıkartmanın zamanı ! Mars’ın uyumsuzluğu, size eşsiz bir enerji verecektir ve sizi frenleyecek engellerin bu enerjiyle üstesinden geleceksiniz. tarihi karmik planda oldukça önemli bir gün olacaktır, bilinçaltı güçleriniz daha da çoğalabilir.

bugünkü burç yorumu burçlar Yeni yaşanan olaylara ilişkin veya biraz dinlemek amacıyla kendinizi geride bırakabilirsiniz. Bu durum size olayları görmede daha geniş bir açı sağlar… Bu hafta istirahat ve sükunete ihtiyacınız olduğunun bilincine varacaksınız. Diğer taraftan, Merkür sizi düşünmeye davet ediyor: bu haftayı yalnız kalmaya veya meditasyona ayırabilirsiniz. Düşünmek için sessizliğe ihtiyacınız var…

burç yorumu Satürn uyumsuzluğu size “duvar saatlerini ayarlama” imkanı verir, yani kısa zamanda gerçekleştirilmesi imkansız ve sadece hayal olan amaçlarınızdan kopmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda, kendinizi radikal bir değişim için hazırlayacaksınız. Burcunuzdaki uyumsuz Ay Düğümleri ile, olası iki yol arasında tereddütte kalabilirsiniz. İçinizden gelen sesi dinleyin, o sizi her zaman en doğru yola sokacaktır. Eğer gerekli görürseniz de güvendiğiniz birinden yardım istemek için şüphe etmeyin. Diğer taraftan Merkür ufkunuzu genişletmeye teşvik edecektir ve bu dönem özel bir eğitime tabi olabilirsiniz. Burcunuzda uyum içindeki Mars, sinirinizi kontrol etmenizi sağlar, bir çok alanda kendinizi göstermenizi ve rekorları kırmanızı sağlayacaktır ! Neptün size şiirsel bir yön verecektir, daha ruhani, kendinizi Evren ile oldukça uyumlu hissetmenizi Burçlar 2014 sağlayacaktır.