Burçlar 2014

Burçlar 2014 Uyum içinde olmayan Uranüs ile bu dönemde tedirgin olacaksınız, istikrarınızı bozacak geçmiş olayların tekrar canlanması söz konusu olabilir. Yeniliğe uyum göstermeniz gerekir. Oldukça sinirli bir dönem olacak, çünkü yapacak çok işiniz var. Arada sırada kendinize dinlenmek için vakit ayırmayı ihmal etmeyin aksi halde “sıkıntıdan patlayabilirsiniz”… Kendinizi rahatlatın ve pozitif düşünceye geçiş yapın. Bu durum olaylara daha net bir şekilde bakış açısı sağlar. Neptün’ün uyumu sayesinde, biraz hayal kurmaya ihtiyacınız olacak, mevcut bazı işlerden vazgeçeceksiniz. Eğer maddi durumunuz el veriyorsa, bir tatile çıkabilirsiniz?

Burçlar 2013 Bu dönem eğlence ön plana çıkacak o zaman eğlence ile işi birleştirmek neden olmasın ki ! Yaşama olan güveninizi ve yaşam sevincinizi hiç bir şey bozamayacak. Yakınlarınız ve dostlarınız onu hissedecek ve size destek verecektir. Burcunuzla uyum içinde olan Mars ile kendiniz ön plana çıkartacaksınız bu gelişme hem profesyonel alanda hem de yakınlarınızla olabilir, ve bu insanlar size akşam yemeğinde bir aslan yiyip yememeğinizi sorabilirler !

burçlar ve yorumları 2014 Uyum içinde olmayan Neptün ile, kendi ideallerinizin bir yansıması olan ütopyaları yaşamak için eğilim yüksek olacaktır. Sizin gerçekten değerli olduğunu hissetmediğiniz girişimler için çok fazla aceleci olmayın.

http://www.burclar-2014.com/burclar/